Věštění z karet

Pokud se rozhodnete vzdělávat se v  Kartomantii – věštění z karet, dejte si čas a rozhlédněte se jaké karty jsou na trhu. Osahejte si je, nechte je na sebe působit. Jednejte intuitivně. Prostě, ty které se Vám budou nějak více líbit si kupte. Pokud se neumíte rozhodnout, věřte, že ty první jsou ty správné! Potom se seznamujte s výkladem. Není na škodu, vyhledat zkušenou kartářku a jít na seminář. Dostanete vhodné materiály a taky spoustu rad a pomoci. Jsou různé karty a taky mají různé výklady. Pokud si jeden osvojíte, zůstaňte u něj. Různé kartářky a kartáři mají své výklady. Nepodléhejte druhým, co jste se naučili prve je to pravé. Věřte, že karty Vám řeknou pravdu. Nevím jak to dělají, ale je to tak. Vy se jen naučte jim dobře porozumět. Pokud máte silnou intuici, sami časem zjistíte, že je to tak. naučíte se napojit na osobu, které vykládáte a čím více budete vykládat, tím lépe tomu budete rozumět. Dnes je spoustu vykládacích karet, ze kterých si určitě vyberete právě ty SVOJE.

Mějte však na paměti, že významy jednotlivých karet se v sadě 52 listů liší od významů karet v sadě po 32 nebo 36 kartách. Odlišné jsou většinou i metody výkladu karet u každé z těchto sad. Proto se zaměřte na jednu sadu a s tou pracujte. Existují různé návody, jak s kartami pracovat. Vyberte si ten, který je vám nejpříjemnější, nejbližší. Když se rozhodnete pro jeden druh výkladu jednotlivých listů, nenechte se ovlivňovat jinými výklady. Každá kartářka má své zkušenosti a  každá karta vypovídá o mnoha vlastnostech, postojích a náladách. Tak jako lidé nejsou jen dobří a špatní, tak i karty mají své stinné a světlé stránky. To se pozná podle vztahů s vedlejšími kartami. Tady bych chtěla upozornit na skutečnost, že nejsou špatné karty! Jsou jen karty, které upozorňují na nějaký nedostatek, nebezpečí, falešnou osobu a radí jak tyto životní situace zvládat. Proto se učte vždy jen jeden výklad. Z počátku bývá problém najít sdělení, které z karet vyplývá, ale časem si vše osaháte, uvědomíte souvislosti a osvojíte. Poznávejte karty blíže, učte se jim rozumět, vrátí vám to. Chce to trénink a studium každé karty zvlášť a potom postupně skládat s ostatními kartami do příběhu. Pokud se chcete v kartách dobře vyznat, bylo by dobré  seznámit se alespoň se základy numerologie a astrologie. Velmi vám to pomůže pochopit význam jednotlivých karet.  Časem zvládnete i vztahy mezi vykládacími kartami a budete schopni výklad doplnit jinými kartami. Proč je dobré dělat více výkladů na jeden dotaz? Ujistíte se ve správné interpretaci výkladu a upřesníte si situaci o které výklad je. Hrejte si, vykládejte, učte se, až pochopíte, že vám to najednou všechno dává smysl a budete vyvolení.
 

 

Vyhledávače: Seznam, Google, Morfeo a Jyxo.

logo LEVIS logo SEPHORA

 

Aktualne.cztyinternety.cz

Aukro.czNetdirect.czpayu.cz

 

 

JAK SI VYBRAT TAROT

TAROTÉKA - TAROTY

Tarotové karty mají mnoho podob. Některé z nich jsou pouze novou verzí klasického tarotu, ale některá novější pojetí se mohou od klasiky dost lišit. Někdy obsahují navíc jednu kartu, nebo mají pozměněné hodnoty figur malé arkány a pojetí jednotlivých karet bývá značně originální.

Myslím, že je to věci ku prospěchu. Pokud chcete karty vykládat, ať už pro někoho druhého nebo jen pro osobní potřebu, musíte se s nimi sžít. A když vás obrázky na první pohled osloví, je to mnohem snazší.

Fakt je, že tarot není nejlevnější a jeho hlavní vlastností musí být soulad s vaší osobností. Když ho kupujete, určitě si ho nejdřív prohlédněte. K balíčku bývá obvykle přiložen  malý manuál, kde je vysvětlen význam jednotlivých karet, někdy se balíček prodává i s obsáhlejší publikací.

Možná byste si chtěli prohlédnout více než jeden balíček, dřív než se rozhodnete a nechce se vám žádat prodavačku, aby vám otvírala jeden za druhým. Nebo brousíte v   e-shopech, kde všechny obrázky nejsou. Tak vám možná bude vyhovovat tenhle odkaz, kde si můžete prohlédnout taroty, o kterých by vás ani nenapadlo, že jsou to taroty.

Když kliknete na některý z balíčků, tak se vám otevře a můžete si jednotlivé karty zvětšit.

http://taroteca.multiply.com/

Kontakt

Výklad karet Ostrava VĚŠTÍRNA OSTRAVA
JSME NA STODOLNÍ ULICI
70200 Ostrava
Provozní doba:
Po - Pá: 8 - 18 hodin
So - Ne: volno
605 549 960
775 225 507
Skype: vyklady-karet
vyklady-karet@seznam.cz. EditaKludska@seznam.cz